• In English
 • Олександр Сич: Доля України залежатиме від патріотичної і відповідальної молоді
  опубліковано 29 липня 2014 року о 15:11

  Молодіжна політика має вибудовуватися і здійснюватися молоддю, готовою керувати собою, країною і здатною брати на себе відповідальність за її майбутнє.

  Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич сьогодні під час Всеукраїнського форуму «Трансформація державної молодіжної політики: перспектива-2020», в ході якого Міністерство молоді і спорту презентувало проект Концепції державної цільової соціальної програми молодіжної політики на період до 2020 року.

  У ході обговорення проекту Концепції Віце-прем’єр-міністр запропонував доповнити її окремим пріоритетом – патріотичним вихованням. «Україна потребує патріотичної і відповідальної молоді, що прагне жити в безпечній, заможній і шанованій у світі державі. Ми маємо колосальні традиції пластового руху, що плекає військовий вишкіл, звитягу і здоровий спосіб життя, крім того, можна і варто пропагувати і підтримувати гру «Джура» –  як таку собі лайт-версію скаутингу для школярів», - зауважив Олександр Сич.

  Урядовець закликав українську молодь активніше брати участь у трансформаційних процесах, що здійснюється в державі за підсумками Революції гідності. «Якщо хочете жити в цивілізованому і людяному суспільстві, де подолано корупцію і кожному надано шанс на самореалізацію, творіть його спочатку в собі, а потім і навколо себе. Творіть українську державу і суспільство такими, аби вони відповідали вашим сподіванням», - порадив учасникам Форуму Віце-прем’єр-міністр.