• In English
 • Укрзалізниця вже впровадила електронні квитки на 91 пару пасажирських поїздів
  опубліковано 29 липня 2014 року о 13:46

  Укрзалізниця впровадила електронні квитки на 91 пару пасажирських поїздів. Це усі цілорічні поїзди внутрішнього дальнього сполучення.

  Поїздів, на  які діє електронний квиток, стало майже на 10 пар більше. Укрзалізниця продовжує розвивати послугу продажу проїзних документів через он-лайн-систему на своєму офіційному сайті (booking.uz.gov.ua). Так, з моменту впровадження послуги – з початку 2013 року, реалізовано 1,8 млн. електронних квитків. Із повним переліком поїздів, на які діє електронний квиток, можна ознайомитися тут.

  Із самостійно роздрукованими електронними квитками пасажири можуть вирушати на посадку у вагон, минаючи залізничну касу. Оформлення електронних квитків припиняється за одну годину до відправлення поїзда з початкової станції маршруту.

  Усі електронні квитки мають статус розрахункового документа (фіскального чека). Наприклад, такий документ можна використати для звітування про відрядження.

  Також електронні квитки практично не можливо втратити, адже роздрукувати їх можна самостійно необмежену кількість разів з листа, який приходить на електронну скриньку клієнта.

  Придбати електронні квитки пасажири можуть виключно через он-лайн-систему продажу офіційного сайту Укрзалізниці (booking.uz.gov.ua). Квитки, придбані через інші системи, є бланками замовлення (не мають статусу електронних квитків) та підлягають обміну у залізничних касах на проїзний документ, який дає право на посадку в поїзд і проїзд.

  З текстовою інструкцією з придбання електронних квитків через сайт Укрзалізниці можна ознайомитися тут. Відеоінструкція доступна на YouTube-каналі відомства.