• In English
 • 11 вибухонебезпечних предметів виявили піротехніки ДСНС України у водній акваторії Слов'янська
  опубліковано 29 липня 2014 року о 10:40

  3 мінометні міни та 8 од. інших вибухонебезпечних предметів виявила у водній акваторії міста Слов’янськ група підводного розмінування ДСНС України. Роботи по обстеженню водних об’єктів міста тривають з 26 липня. За цей період піротехніками-водолазами вже обстежено 7,2 га водної акваторії Слов’янська.

  Крім того, за минулу добу піротехнічними підрозділами ДСНС України виявлено та вилучено 196 од. боєприпасів, з них 2 од. артилерійських снарядів, 3 од. мінометних мін, 20 од. бойових гранат, 1 од. реактивних боєприпасів та 170 од. інших вибухонебезпечних предметів. Піротехніки ДСНС України обстежили 16,8 га територій Слов’янська.

  Всього з початку виконання робіт з 6 липня 2014 року піротехнічними підрозділами ДСНС України у м. Слов’янську та прилеглих територіях виявлено та вилучено всього 5601 од. боєприпасів, з них: 390 од. артилерійських снарядів, 480 од. мінометних мін, 177 од. бойових гранат та мін, 42 од. реактивних боєприпасів та 4512 од. інших вибухонебезпечних предметів. Перевірено на наявність вибухонебезпечних предметів 557 адміністративних споруд та інших будівель і обстежено 252,07 га територій.

  Нагадаємо, що 28 липня піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Полтавській області у кількості 5 чоловік та 2 од. спецтехніки вирушила до м. Лисичанськ Луганської області для проведення робіт із розмінування територій звільнених від терористів.

  Командиром відділення групи піротехнічних робіт призначено Романа Абрамова.

  Після розмінування території м. Лисичанськ, піротехніки Полтавщини вирушать у інші населені пункти звільнені від терористів.

  https://www.youtube.com/watch?v=QtenNI6iOM8

  https://www.youtube.com/watch?v=BUxSfUso5ww