• In English
 • Звитяжна перемога військовослужбовців Збройних Сил України над терористичними угрупуваннями
  опубліковано 28 липня 2014 року о 17:14

  Переможний день у великій битві – 28 липня – ознаменувався черговою перемогою Збройних Сил України та інших військових формувань, задіяних в АТО, над диверсійно-терористичними угрупованнями. В результаті запеклих боїв Збройні Сили України оволоділи ключовою висотою – Савур-Могила. Завдяки цій перемозі відкрився коридор для забезпечення частин та підрозділів, які героїчно тривалий час стримували ворога та не допускали переходу через наш кордон нових партій зброї та найманців з Росії.

  Воїни-десантники, які утримували позиції поблизу кордону з Російською Федерацією, були фактично відрізані від основних сил АТО. Їх позиції знаходились під постійним щільним вогнем з реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град”, як з Росії, так і з боку терористичних угруповань. З боку Російської Федерації обстріли здійснювалися з реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град”, мінометів різного калібру, гранатометів та іншої зброї. Українські солдати та офіцери з честю витримали цю важку, цинічну навалу.

  Наші військовослужбовці, втрачаючи своїх бойових побратимів, продовжували героїчно утримувати позиції.

  «Кожен із цих воїнів-десантників та інших військовиків, які виконують бойове завдання на кордоні з Російською федерацією, – Герої! Завдяки незламному духу, істинно десантному характеру, в ході проведення антитерористичної операції вдалось звільнити десять міст Донецької та Луганської областей. Сьогодні народжуються нові національні герої. Герої, якими будуть пишатись прийдешні покоління, про яких складатимуть пісні та зніматимуть фільми. Особистості, які беззаперечно об’єднають Україну, адже зараз в зоні проведення АТО воюють її сини зі всіх регіонів нашої держави, – наголосив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Віктор Муженко. – Зараз ми ще не знаємо імен цих героїв. У силу багатьох обставин вони ще не розголошуються. Та дуже скоро всі ми будемо свідками почесних вшанувань всіх цих українських лицарів».