• In English
 • Україна та Австралія підписали Угоду про направлення австралійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака МН17
  опубліковано 25 липня 2014 року о 17:23

  25 липня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп підписали Угоду про направлення австралійського персоналу до України у зв’язку з падінням літака «Малайзійських авіаліній» рейсу MH17.

  Ця Угода сприятиме залученню австралійської сторони, поряд з відповідною діяльністю нідерландської та української сторін, до розслідування причин авіаційної події, охорони місця катастрофи та для забезпечення повернення тіл загиблих.

  Австралійський персонал, який направлятиметься в Україну, не є військовим підрозділом збройних сил Австралії і його основною функцією буде забезпечення охорони безпосереднього місця авіакатастрофи.

  Підписання Угоди з Австралією стало ще одним важливим кроком України в напрямку забезпечення об’єктивності і прозорості розслідування та для покарання винних у збитті літака «Малайзійських авіаліній» МН17.

  Як відомо, Україна прийняла рішення про передачу розслідування авіаційної катастрофи під егіду Королівства Нідерландів, яке зазнало найбільших втрат в цій трагедії. До міжнародного розслідування уже активно залучилися експерти ІКАО, представники інших держав, а також українські фахівці та експерти.