• In English
 • Піротехніки - водолази розчищають водні акваторії м. Слов'янськ
  опубліковано 25 липня 2014 року о 15:25

  Останнім часом до Міжвідомчого координаційного штабу надійшло ряд звернень від жителів  Слов’янська з проханням очистити водні акваторії міста та прилеглі до нього території від вибухонебезпечних предметів.

  «Місцеві жителі повідомляли нам, що  у водоймища неодноразово скидали техніку та тіла загиблих людей. Саме тому на цих територіях розпочались водолазно-пошукові роботи та очищення водойм від вибухонебезпечних предметів», - зазначив директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України  Григорій Марченко.

  24 липня до м. Слов’янськ була направлена група з 25 піротехніків-водолазів з Київської, Харківської, Миколаївської  та Сумської  областей. Відділенням підводного розмінування заплановано розчистити водну акваторію цього району. Відповідальним за роботу групи визначено Романа Помазана.

  Вже 7 років капітан Роман Помаза працює у ДСНС України. Свою кар’єрну сходинку розпочав  зі старшого водолаза аварійно-рятувального загону м. Ромни у 2007 року. Сьогодні очолює  групу підводного розмінування Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України у м. Ромни.

  25 липня група піротехніків-водолазів прибула до міста Слов’янськ і розпочала розвідку території та підготовку спецтехніки для роботи. З 26 липня, протягом 15 днів, піротехніки-водолази очищатимуть водну акваторію Слов’янська.