• In English
  • МОЗ України просить сприяння ВООЗ, ООН, ЮНІСЕФ у забезпеченні вакцинами
    опубліковано 25 липня 2014 року о 13:35

    Міністерство охорони здоровя України повторно звернулося до Бюро Всесвітньої організації охорони здоровя в Україні та до Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) у нашій державі з проханням знайти можливість надання невідкладної допомоги у забезпеченні імунобіологічними препаратами.

    У листі, підписаному Міністром Олегом Мусієм, зазначається, що за останні чотири роки недофінансування Загальнодержавної програми імунопрофілактики склало близько 400 млн. грн., внаслідок чого значно зросла кількість дітей, які не щеплені або вакциновані з порушенням термінів. МОЗ України розпочало тендерні процедури, проте недофінансування програми імунопрофілактики, обмежений ринок вакцин та зростання цін не дозволить закупити необхідну кількість препаратів. МОЗ України висловлює організаціям вдячність за багаторічну конструктивну співпрацю та просить ВООЗ і ЮНІСЕФ знайти можливість поставки в Україну імунобіологічних препаратів в якості гуманітарної допомоги.

    З аналогічним проханням МОЗ України звернулося до Представництва Світового банку в Україні, до Фонду народонаселення ООН в Україні.