• In English
 • З 23 липня проіндексовані на 12,5%тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України
  опубліковано 24 липня 2014 року о 17:32

  З 23 липня 2014 року набрав чинності наказ Міністерства інфраструктури України № 306 від 11 липня «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги». Текст наказу опубліковано в  газеті «Урядовий кур’єр» №131 за 23 липня.

  Відповідно до наказу залізничні вантажні тарифи (на перевезення у внутрішньому сполученні, експортних, імпортних) проіндексовано на 12,5 %.

  З коефіцієнтами, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги, можна ознайомитися на офіційному сайті Укрзалізниці у розділі «Вантажні перевезення» за наступним посиланням:

  http://www.uz.gov.ua/cargo_transportation/tariff_conditions/transportation_in_ukraine/the_coefficients_of_the_collection_rates/

  Проведення індексації тарифів на перевезення вантажів необхідне для часткової стабілізації фінансового становища галузі, у тому числі – для підтримання в робочому стані рухомого складу і забезпечення безпеки руху, що потребує значних витрат.