• In English
 • На приватизованих підприємствах активно створюються робочі місця, - результати перевірки ФДМУ
  опубліковано 24 липня 2014 року о 17:10

  На приватизованих підприємствах, на яких ФДМУ у II кварталі 2014 року провів перевірку виконання зобов’язань інвесторів, додатково створено 149 робочих місць, що не були передбачені умовами приватизаційних договорів. На виконання умов договорів купівлі-продажу створено 126 нових робочих місць.

  Наприклад, у Харківській області за договором купівлі-продажу єдиного майнового комплексу підприємства «Дергачівський державний моторобудівний завод» покупцем збережено робочі місця у кількості 31 одиниці та створено 5 нових робочих місць. 

  У Донецькій області за договором купівлі-продажу єдиного майнового комплексу комунального підприємства «Готель «Київ» покупець повинен зберігати 41 робоче місце, крім того протягом двох років після введення об’єкта в експлуатацію, створити 15 додаткових робочих місць. На момент перевірки встановлено, що на підприємстві існує 80 робочих місць.

  Також у Донецькій області за договором купівлі-продажу єдиного майнового комплексу Державного торгівельного підприємства «Комбінат шкільного харчування «Школяр» покупець був зобов’язаний забезпечити збереження 1 робочого місця. На момент перевірки встановлено, що на підприємстві існує 39 робочих місць.

  У Сумській області за договором купівлі-продажу пакета акцій ПрАТ «Конотопський ремонтно-механічний завод» покупцем з моменту приватизації було створено 61 робоче місце.

  Всього на контролі органів приватизації знаходиться 12,2 тисяч договорів купівлі-продажу об’єктів державної власності. За історію приватизації було приватизовано близько 30 тисяч об’єктів державного майна