• In English
 • Організації за власний кошт відновлюють інфраструктуру передислокованого із Криму до Одеси полку зв'язку ВМС
  опубліковано 24 липня 2014 року о 14:20

  У військовому містечку передислокованого із Криму в Одеську область окремого полку зв’язку Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія з нагоди завершення відновлювальних робіт в будівлях, призначених для проживання військовослужбовців.

  Представникам командування флоту, гостям військових моряків і журналістам було представлено практично заново побудовані, але тепер вже у відповідності до сучасних стандартів, казарму особового складу та казарму поліпшеного типу (гуртожиток) для проживання військовослужбовців служби за контрактом. Капітальний ремонт та реконструкцію за власний кошт провели будівельні організації.

  «Ще три місяці тому інфраструктура цього військового містечка, що тривалий час не експлуатувалося, мала досить неошатний вигляд. Сьогодні ж ми маємо реальний результат: військовослужбовці перебуватимуть в умовах, які дійсно відповідають усім стандартам і вимогам, – зазначив під час мітингу у військовій частині командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Сергій Гайдук.

  За його словами, будівельниками виконано дуже великий обсяг робіт, і відновлені житлові приміщення стали справжнім подарунком військовим морякам до їх професійного свята – Дня флоту України, який відзначатиметься 27 липня. Крім того, на думку командувача, відновлення інфраструктури полку зв’язку, яке продовжується, – це добрий показник єдності українського народу і ВМС ЗС України.

  «У непростий для держави і для будівельних організацій час вами було прийнято рішення бути разом з військовими моряками. Батьківщина, флот цього вашого вчинку не забудуть, – зазначив контр-адмірал Сергій Гайдук. Він щиро подякував будівельним організаціям за зроблену роботу.

  Рішенням командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України, за значний особистий внесок у відновлення інфраструктури військового містечка було нагороджено групу будівельників.