• In English
 • Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією Європейської народної партії
  опубліковано 23 липня 2014 року о 21:01

  У середу, 23 липня Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією Європейської народної партії на чолі з головою ЄНП Жозефом Долем, керівником групи ЄНП у Європейському парламенті Манфредом Вебером і головою Комітету Європарламенту в закордонних справах Ельмаром Броком.

  Глава Уряду висловив високу оцінку принциповій позиції Європейського парламенту та групі ЄНП у підтримці європейського майбутнього для України. Арсеній Яценюк повідомив про рішення Уряду створити Комітет із запровадження санкцій проти фізичних та юридичних осіб Російської Федерації, які надають підтримку тероризму на українській території.

  Прем’єр-міністр також обговорив з депутатами Європейського парламенту економічні та соціальні аспекти імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

  Арсеній Яценюк закликав парламентарів сприяти успішній підготовці та проведенню восени цього року донорської конференції, спрямованої на підтримку зусиль Уряду з відбудови зруйнованої терористами інфраструктури та імплементації структурних економічних реформ.