• In English
 • Мінмолодьспорту: Складовою у сучасній системі військово-патріотичного виховання має стати фізична культура і спорт
  опубліковано 24 липня 2014 року о 09:14

  Невід’ємною і провідною складовою у сучасній системі військово-патріотичного виховання має і може стати фізична культура і спорт. На цьому наголосила заступник Міністра молоді та спорту Олена Підгрушна, виступаючи на парламентських слуханнях: "Обороноздатність України у ХХІ столітті: виклики, загрози та шляхи їх подолання".

  За словами Олени Підгрушної, обороноздатність України неможливо розглядати без вирішення питання створення ефективної системи військово-патріотичного виховання. «Саме сьогодні, коли необхідно налагодити цю роботу, використовуючи мінімум бюджетних коштів, держава може залучити до цієї роботи спортивні федерації», - підкреслила заступник Міністра.

  У своїй доповіді Олена Підгрушна запропонувала включити до рекомендацій парламентських слухань низку пропозицій Мінмолодьспорту. Зокрема, це ініціювання відродження багатоборства ГТО в Україні, розроблення спільно з спортивними федераціями програми для використання у загальноосвітніх навчальних закладах на уроках фізичної культури та спорту.

  Крім того, запропоновано залучати молодіжні і спортивні громадські організації до заходів, спрямованих на утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей молоді.