• In English
 • Необхідно фінансувати армію та відновлювати звільнені від терористів території - Арсеній Яценюк щодо змін до держбюджету
  опубліковано 23 липня 2014 року о 13:55

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк очікує, що Парламент України проявить політичну відповідальність і мудрість для ухвалення законів, необхідних для фінансування армії, відновлення територій, звільнених від терористів, та утримування країни на плаву. Про це Глава Уряду сказав на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 23 липня.

  Він повідомив, що завтра представить у Верховній Раді України проект змін до Державного бюджету України на 2014 рік та до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України.

  Прем’єр-міністр України наголосив на необхідності «фінансувати армію, відновлювати території, які були знищені терористами, утримувати країну на плаву».

  «Уряд не потерпить ніяких торгів і шантажу з боку будь-кого. Це відповідальність всієї країни перед кожним солдатом, перед кожною родиною цього солдата і перед державою в цілому», - підкреслив Глава Уряду.

  «Очікуємо, що український Парламент проявить політичну відповідальність і мудрість для прийняття відповідних законопроектів», - сказав Глава Уряду.