• In English
 • У Мінмолодьспорту створено робочу групу з питань реформування спортивної галузі
  опубліковано 22 липня 2014 року о 18:11

  Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов підписав наказ про утворення робочої групи з питань реформування галузі фізичної культури і спорту.

  Завдання, яке стоїть перед робочою групою – до 15 жовтня 2014 року опрацювати і проаналізувати  весь обсяг пропозицій у сфері фізичної культури, який було зібрано Міністерством та федераціями олімпійських та неолімпійських видів спорту. Крім цього, робоча група має визначити і запропонувати концепцію реформування сфери фізичної культури і спорту, план законодавчих та нормативних змін.

  «Останні чотири місяці ми спілкувалися із федераціями, спортивними товариствами, громадськими організаціями, керівниками клубів, спортсменами. Сьогодні зрозуміло навіть нефахівцю, що потенціал спорту не використовується в Україні у повній мірі. Реформа, яку почало міністерство, покликана змінити цю ситуацію. Спорт має допомогти Україні стати успішною європейською країною», - зазначив Дмитро Булатов.

  Керівником робочої групи призначено президента Федерації плавання України Дмитра Качуровського. До складу групи увійшли представники міністерства, Національного олімпійського комітету, федерацій.

  До вересня 2014 року буде узгоджено дату проведення Спортивного конгресу України, спільно із Національним олімпійським комітетом. На цьому заході, за участю представників уряду, міжнародних та національних спортивних організацій, фахівців та спортивної громадськості відбудеться обговорення майбутньої концепції, її організаційних, правових, соціальних та економічних аспектів.