• In English
 • Згода Нідерландів на проведення розслідування авіакатастрофи Boeing очікується найближчим часом, - Держкомісія з розслідування катастрофи літака
  опубліковано 22 липня 2014 року о 13:04

  Королівство Нідерландів отримало офіційне звернення України з проханням делегування розслідування авіакатастрофи літака Boeing 777 «Малазійських авіаліній» фахівцям Нідерландів.

  Під час сьогоднішньої засідання міжнародної групи експертів з розслідування в Міністерстві інфраструктури України представник бюро з розслідування Нідерландів проінформував, що цей час уряд Королівства ще не визначився з цього питання. Очікується, що таке рішення буде прийнято найближчим часом.

  Після вирішення питання експерти Нідерландів оформлять передачу реєстраторів від Малайзійської сторони і направлять їх до бюро розслідування Британії для розшифрування.

  Також під час засідання фахівці Національного бюро з розслідування авіаційних подій України проінформували про завершення першого етапу польового розслідування у Донецькій області. Фахівці, які здійснювали розслідування, прямують до м. Харків. За їх участі у другій половині дня планується брифінг щодо результатів роботи на місці катастрофи.