• In English
 • Понад 50 тонн гуманітарної допомоги відправили з Рівненщини на Схід
  опубліковано 22 липня 2014 року о 09:40

  Сьогодні вантаж з Рівненщини поїхав до Слов’янська. Понад 10 тонн продуктів зібрали фермери та відправили зі складу на вулиці Грушевського, 2 а у Рівному. І ще 22 тонни будівельних матеріалів та засобів гігієни повезли у Слов’янськ представники окремих релігійних організацій поліських районів. Також 24 тонни продуктів і засобів індивідуального захисту відправили військовим у зону АТО з Гощі. Допомагали завантажувати продукцію працівники ГУ ДСНС Рівненщини.

  З Рівненщини жителям Сходу везуть картоплю, буряк, сало, мед, цукор, борошно, крупи, макарони. Відгукнулися сільгосппідприємства з усіх районів області.

  За словами голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка, щодня з області їде гуманітарна допомога з того чи іншого району. «До її збору та відправки долучаються і громадські активісти, і волонтери, і працівники державних адміністрацій. Усі об’єднуються, аби допомогти жителям Сходу. Хочу подякувати усім хто долучився», - зауважив Сергій Рибачок.

  «22 будівельники їдуть у Слов’янськ. Там ми будемо відбудовувати зруйноване житло для малозабезпечених та одиноких людей. Веземо 15 тонн будівельних матеріалів, які надала «Місія без кордонів». А також меблі, матраци, засоби гігієни для дітей та дорослих, а ще 2 тонни мінеральної води», - розповів телефоном пресвітер Карпилівської церкви Християн віри Євангельської Володимир Бричка, який разом з будівельниками вирушив на Схід.