• In English
 • Сапери Держспецтрансслужби продовжують пошуки вибухівки у Слов'янську
  опубліковано 21 липня 2014 року о 18:19

  Триває робота з розмінування Слов’янська та околиць міста. Сапери Держспецтрансслужби Міністерства інфраструктури вже понад 10 днів ретельно перевіряють кожен міст, залізничний переїзд - метр за метром проходять з міношукачами залізничні полотна, дороги, на прохання місцевих мешканців заходять і на приватні території, де знаходять різні види вибухівки й снарядів.

  Наразі бійці Держспецтрансслужби знайшли та знешкодили 63 різного роду вибухових снаряди, 9 мін, 6 гранат від підствольного гранатомета, 4 некеровані авіаційні ракети, 6 електродетонаторів та 3 підривники до артилерійських снарядів. Також знайдено і знищено понад 4 кг вибухової речовини – амоніт.

  Сапери перевірили 37 залізничних ділянок (перегонів, переїздів, станцій), 19 штучних споруд (мостів, шляхопроводів, труб, віадуків) та 16 автомобільних мостів і шляхопроводів.

  «У Слов’янську працюють фахівці своєї справи. Військові транспортники досконало володіють необхідними навичками та мають практичний досвід розмінування транспортних комунікацій», - зазначає Голова Адміністрації Держспецтрансслужби, генерал-лейтенант Микола Мальков.

  Нагадаємо, роботи по розмінуванню Слов’янська та передмістя підрозділи саперів Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури проводять за дорученням Міністра інфраструктури.