• In English
 • Уряд пропонує Парламенту розглянути зміни до Бюджетного і Податкового кодексів уже цього тижня
  опубліковано 21 липня 2014 року о 17:37

  Уряд України звернувся до Парламенту з листом, в якому перелічує законопроекти, які вважає за необхідне розглянути на цьому сесійному тижні. Про це заявив Міністр фінансів Олександр Шлапак під час погоджувальної ради у Парламенті.

  «Ми вдячні, що основні з них включені до порядку денного.  Я просив би підтримки їх. Це законопроекти 4116а, 4117а. Законопроекти, які неодноразово були предметом дискусії в Парламенті і стосуються вони проблеми, що виникла щодо постачання газу в Україну, а саме реформування системи управління газотранспортної системи і особливого періоду у паливно-енергетичному комплексі», - зазначив Олександр Шлапак.

  Крім того, Міністр звернув увагу голів фракцій та парламентських комітетів на три законопроекти, які в умовах сьогодення також є вкрай важливими. Це законопроект про податковий компроміс (№ 4930); проект закону, яким пропонується внести зміни до статті 230 Податкового кодексу щодо контролю за обігом спирту і лікеро-горілчаних виробів (№2403); – зміни до Бюджетного кодексу, які повинні впорядкувати надзвичайно важливі питання на сьогодні (№4160).

  Разом з тим Міністр фінансів звернувся до Голови Верховної Ради з проханням не допускати розгляду питань, які не мають під собою реально ресурсної бази: «Надзвичайно важко зараз вести поточне фінансування бюджету, якщо постійно приймаються закони, які розбалансовують бюджет».