• In English
 • Остап Семерак назвав ключові сфери реформування
  опубліковано 19 липня 2014 року о 12:55

  Зламати хребет корупції, забезпечити справедливість судової системи, реанімувати економіку, а головне – забезпечити єдність держави, відновити мир і спокій на Сході.

  Як зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак на конференції «Україна: стратегія реформ» сьогодні, 19 липня, в Києві, саме на реалізацію цих основоположних постулатів буде спрямовано масштабний План відбудови країни на 2014-2016 років, над яким сьогодні триває активна робота.

  Урядовець запевнив, що Уряд до мінімуму зведе втручання в економіку, будуть прозорі і рівні для усіх ринкові правила.

  «Вирішальним чинником розвитку має стати освіта. Докорінна реформа охорони здоров’я і медичного забезпечення. Соціальний захист повинен поширюватися виключно на малозабезпечені верстви населення. Для всіх інших категорій – ринкові умови, без пільг та преференцій», - наголосив Остап Семерак.

  Міністр також відзначив, що буквально за кілька місяців Уряду в побудові сильної боєздатної армії вдалося зробити більше, ніж за два попередні десятиліття.

  «Я не втомлююся повторювати тезу, котру сказав у перший день роботи Кабінету Міністрів: така Україна – успішна, європейська, демократична – відповідь сепаратизму. І головне завдання Уряду – міцний фундамент такої України», – сказав Остап Семерак.