• In English
 • Укрзалізниця за власний кошт облаштовує інфраструктуру зв'язку в зоні АТО
  опубліковано 18 липня 2014 року о 11:16

  За дорученням генерального директора Бориса Остапюка Укрзалізниця за власний кошт почала облаштовувати інфраструктуру зв’язку в зоні АТО донецького регіону: у містах Слов’янськ, Краматорськ та Красний Лиман, а також місті Родакове поблизу Луганська.

  Так, із 17 липня безкоштовний Wi-Fi вже доступний на вокзалі у Слов’янську, для цього залізничники встановили обладнання для розширення зони покриття та збільшили швидкість передачі даних. На черзі  – забезпечення безпровідним Інтернет-звязком на вокзалах у Луганську та Краматорську.

  «Через бойові дії  в зоні АТО виникли проблеми  зі зв’язком,  мобільні мережі перевантажені або ж заблоковані, знеструмлені житлові масиви та обірваний зв'язок ВАТ «Укртелекому». Як наслідок, десятки тисяч мешканців східних регіонів, котрі були вимушені покинути домівки, втратили зв'язок із своїми рідними, які залишилися у небезпеці. Відновлення та розгорнення високошвидкісних ліній Wi-Fi забезпечать стабільний і якісний зв'язок між ними», – зазначив заступник генерального директора Укрзалізниці Віталій Жураківський, який очолює робочу групу з відновлення об’єктів залізничної інфраструктури.

  Окрім того, налагодження мережі високошвидкісного Інтернету вирішить проблему оперативної подачі об’єктивної та неупередженої інформації до мешканців населених пунктів, котрі перебувають в зоні активних дій АТО. Особливо в умовах, коли інформаційний простір Сходу України заповнений пропагандою російських ЗМІ, які дезінформують громадян та нарощують напругу в регіоні.

  Найближчим часом Укрзалізниця встановить сучасні цифрові комутаційні системи зв’язку (автоматичні телефонні станції) у містах Слов’янськ, Краматорськ, Луганськ та Іловайськ, – повідомляють у головному управлінні автоматики, телемеханіки та зв’язку Укрзалізниці.