• In English
 • Пілоти малайзійського "Боїнга" не повідомляли про жодні проблеми з літаком, - в. о. керівника "Украероруху"
  опубліковано 17 липня 2014 року о 21:38

  Політ літака Боїнг-777 Малайзійських авіаліній, який прямував курсом Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), у повітряному просторі України проходив без будь-яких негараздів, жодної інформації від екіпажу щодо проблем з літаком не надходило. Про це повідомив виконуючи обов'язки керівника державного підприємства обслуговування повітряного руху України Дмитро Бабейчук на брифінгу в Будинку Уряду в четвер, 17 липня.

  Він поінформував, що Боїнг-777 Малайзійських авіаліній відстежувався диспетчерами Дніпропетровського районного диспетчерського центру ДП «Украерорух». «Політ проходив у повітряному просторі України без всіляких негараздів, і жодної інформації від екіпажу не надходило щодо проблем з літаком», - заявив він.

  За словами Дмитра Бабейчука, відразу після зникнення мітки руху повітряного судна з екранів радарів, про це було поінформовано диспетчерів за всіма адресами згідно з табелем повідомлень.

  Як зазначив в. о. «Украероруху»,  відбулася уже телефонна розмова з представниками ІСАО і Євроконтролю  - їхні фахівці будуть залучені до розслідування, як і виробники літака. «Вони запевнили нас у повній підтримці щодо об’єктивного розслідування події».