• In English
 • Спецвипуск тижневика "Культура і життя" відправиться бійцям зони АТО
  опубліковано 17 липня 2014 року о 18:07

  17 липня в Міністерстві культури України відбулась прес-конференція «Культура і війна: Українська газета для бійців АТО» за участі Олександра Журавчака – заступника Міністра культури України, Миколи Величковича – заступника Міністра внутрішніх справ України, Наталії Зінченко – головного редактора газети «Культура і життя» Національного газетно-журнального видавництва Мінкультури та Олега Свіркаспіввласника Видавничого холдингу «МЕГА-ПРЕС».

  Приводом для зустрічі з пресою став вихід оновленого тижневика  Міністерства культури України «Культура і життя», спеціально доповненого матеріалами для військових. Тема випуску: «Культура і війна».

  «Ідея такого випуску виникла в нас давно. Але побачивши колишнього редактора газети «Культура і життя», а тепер комбата батальйону «Київ-1» Віталія Саратенка у Слов’янську, ми вирішили, що мусимо долучитись вже, - поділась думками теперішній головний редактор тижневика Наталія Зінченко.-  До звичних колонок ми додали матеріали із зони АТО: це спогади очевидців, журналістів, що там були, військових».

  Оновлений тижневик вперше вийшов друком на 24-х шпальтах. 10 000 примірників додаткового тиражу благодійно надрукував Видавничий холдинг «МЕГА-ПРЕС». Цей і наступні номери газети оперативно будуть надсилатись бійцям Національної гвардії та батальйонам особливого призначення в зону АТО.

  «Робота творчого колективу ДП «Національне газетно-журнальне видавництво» та волонтерів, що долучаються, є досить важливою, - зазначив заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович. - Бійці, що там воюютьце освічені люди з вищою освітою, часто не однією. Вони не можуть перебувати в інформаційному вакуумі. І ми повинні турбуватись про те, щоб бійці відчували нашу підтримку і зв’язок із суспільством.  Тижневик «Культура і життя» - це місток правдивої інформації не тільки з бійцями, а і з усіма жителями східних районів, що довгий час були відірвані від інформації про реальний стан справ».

  В свою чергу заступник Міністра культури України Олександр Журавчак запевнив, що це не останній проект-підтримка для військових в зоні АТО. На липень-вересень заплановані ще два проекти: концертний тур «Сила духу» та духовно-патріотична акція «Кордони наші вкаже пісня», в рамках якої відбудуться зустрічі відомих митців, діячів культури, популярних телеведучих, журналістів, письменників, акторів, спортсменів, істориків і духовенства з українськими бійцями.

   «Діячі культури  - це воїни слова. Інструментице теж зброя. І наш фронт єдиний», - зазначив заступник Міністра культури України Олександр Журавчак.