• In English
 • Міграційна служба відновлює роботу підрозділів у звільнених районах Донецької області
  опубліковано 17 липня 2014 року о 13:46

  Міграційна служба відновлює роботу підрозділів у звільнених районах Донецької області . Про це повідомив Голова Державної міграційної служби України Сергій Радутний на брифінгу в Будинку Уряду в четвер, 17 липня.

  «Виконуючи доручення Президента України та Кабінету Міністрів, міграційна служба почала відновлювати роботу в регіонах, які раніше були захоплені терористами, - сказав Сергій Радутный. - У Донецькій області на сьогодні відновлено роботу наших паспортних підрозділів у восьми районах».

  За словами Сергія Радутного, ці підрозділи були закриті у зв'язку з тим, що в районах проходили бойові дії. Також були вилучені документи з метою їх збереження. Зараз, після звільнення, в ці райони з допомогою МВС були доставлені бланки паспортів, як внутрішніх, так і документів для дитини. І вже сьогодні почався прийом громадян.

  «Єдине, де виникли складності, у місті Слов'янськ, де підрозділ знаходився в житловому будинку, в який влучив снаряд і приміщення постраждало», - поінформував Сергій Радутний. Але вже виділені кошти на ремонт, до кінця дня очікується завершення основних відновлювальних робіт, і цей підрозділ найближчим часом почне роботу.

  Також Сергій Радутний акцентував на тому, що в 13 регіонах України створені спеціальні кімнати або «вікна» для роботи з громадянами, які були змушені залишити свої домівки і переїхати з територій, де орудують терористи. У них вже звернулося 1200 громадян, в основному з приводу отримання паспорта вперше, відновлення втрачених документів і т. д.

  «Громадяни мають можливість отримати паспортні послуги в місцях свого перебування. Звернутися і з приводу внутрішніх паспортів, і закордонних, і дитячих проїзних. У Києві такий центр діє на бульварі Шевченка, 27», - поінформував Сергій Радутний.