• In English
  • У Слов'янську працюють виїзні бригади психологів
    опубліковано 17 липня 2014 року о 13:19

    МОЗ та Державна служба із надзвичайних ситуацій посилюють взаємодію з надання медико-соціальної допомоги цивільному населенню, яке знаходиться на звільнених територіях в зоні проведення антитерористичної операції.

    Зокрема, до роботи виїзної бригади психологів ДСНС, яка працює в Слов’янську з 16 по 18 липня, залучено 20 медичних сестер для надання спільної психологічної допомоги. На базі диспансерного відділення психіатрична лікарні Слов'янська розширено амбулаторний прийом громадян лікарями-психіатрами, психотерапевтом, психологами, розгорнутий денний стаціонар на 50 ліжок, у тому числі 10 дитячих ліжок. У поліклініках та сімейних амбулаторіях міста відкриті кабінети з надання психологічної допомоги та, при необхідності, спеціалізованої психіатричної допомоги.

    Цьому передувала спільна нарада адміністрації психіатричної лікарні Слов'янська з фахівцями Державної служби із надзвичайних ситуацій, під час якої були розроблені чіткі покрокові плани взаємодії психологів ДСНС, соціальної служби міста та фахівців психіатричної служби регіону.