• In English
 • Черкаський обласний бюджет отримав понад мільярд гривень платежів
  опубліковано 17 липня 2014 року о 10:36

  З початку року платники Черкаської області сплатили до місцевих бюджетів 1095,6 млн. грн. податків та зборів.

  Головним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб. За січень-липень 2014 року фактично надійшло 752,8  млн. грн. цього податку, що становить 69 % у загальних надходженнях.

  Другою за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих бюджетів є плата за землю, якої надійшло 182,3 млн. грн. Окрім того, надійшло майже 100 млн. грн. єдиного податку. Цьогоріч підприємці – спрощенці перерахували до бюджетів громад на 13,6 млн. грн. більше, ніж у січні-липні минулого року.

  «Платежі стабільно надходять до бюджету. Більш того, за останніх два з половиною місяці в нашій області значно виріс і є доволі високим рівень добровільної сплати податків. А це означає стабільну роботу лікарень, навчальних закладів, своєчасну виплату пенсій, стипендій, заробітних плат для працівників бюджетних організацій, соціальний добробут громадян», – зазначив в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць.

  Також з початку року підприємства регіону перерахували 1888 млн. грн. єдиного соціального внеску, зокрема в липні – 111,3 млн. грн. Варто відмітити, що за перше півріччя сума внеску зросла, порівняно з 1 півріччям минулого року на 12,5 мл. гривень.

  Володимир Коломієць подякував платникам Черкаської області, які працюють, створюють робочі місця, добровільно і сумлінно сплачують податки і є справжніми патріотами нашого краю, нашої держави. Водночас він наголосив, що задача головного управління – підтримати платника, розвивати його, навчати і забезпечити якісними послугами. «Ми – не жорсткий контролер, а уважний партнер», – наголосив він.

  Нагадаємо, що за ініціативою Володимира Коломійця в області започатковано на період  нестабільного соціально-економічного стану проведення широкомасштабних роз’яснювальних семінарських заходів для платників виключно на безоплатній основі. Так, найближчий із семінарів відбудеться 15 липня для платників Черкас та Черкаського району. Його проведуть керівники профільних підрозділів головного управління Міндоходів в області.

  Також активізовано роботу обласного сервісу «Швидка допомога для громадян та бізнесу». Віднедавна виїзди проводить і спеціальна бригада у складі керівників підрозділів та практиків Головного управління. Підприємцям та громадянам пропонується «замовляти» виїзди бригади обласних фахівців за номером телефону гарячої лінії ГУ Міндоходів в області 33-91-34.