• In English
 • У першому півріччі 2014 р. ДАБІ видала підприємцям 1630 ліцензій на здійснення будівельної діяльності
  опубліковано 17 липня 2014 року о 10:00

  За перше півріччя 2014 р. органами ліцензування Державної архітектурно-будівельної інспекції видано 1630 ліцензій на здійснення будівельної  діяльності. Про це повідомила начальник Управління ліцензування, обстеження та паспортизації ДАБІ України Світлана Кондратенко під час виробничої наради за підсумками роботи інспекції в першому півріччі 2014 р.

  37% від усіх виданих ліцензій припадає на м. Київ. Також значну кількість ліцензій видано в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській та Харківській областях (39%).

  За останні шість місяців територіальні органи ДАБІ України здійснили 1791 планових перевірок суб’єктів господарської діяльності щодо дотримання ними ліцензійних умов. За результатами цих перевірок виявлено 937 порушень.

  Нагадаємо, що Державна архітектурно-будівельна інспекція України запроваджує єдиний підхід в оформленні документів, що подаються для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності у будівництві.  Такий крок суттєво скоротить кількість формальних приводів для відмови в наданні ліцензії суб’єкту господарської діяльності.