• In English
 • Заступник Міністра оборони України - керівник апарату Петро Мехед зустрівся з батьками та дружинами військовослужбовців 72 окремої механізованої бригади
  опубліковано 16 липня 2014 року о 18:00

  16 липня заступник Міністра оборони Україникерівник апарату Петро Мехед зустрівся з ініціативною групою, до складу якої увійшли батьки та дружини військовослужбовців 72 окремої механізованої бригади Збройних Сил України, підрозділи якої виконують завдання в рамках антитерористичної операції на сході країни. У заході також взяли участь представники керівного складу структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

  Заступник глави оборонного відомства та присутні військові керівники відповіли на численні запитання учасників ініціативної групи щодо ходу антитерористичної операції, можливості проведення чергового етапу мобілізації в державі, критеріїв відбору громадян на військову службу, а також інші питання, які цікавили членів сімей військовослужбовців.

  Зокрема, було наголошено, що в даний час до розташувань підрозділів Збройних Сил України, які протягом останніх днів зазнали ударів з боку терористів, висуваються колони української бронетехніки з особовим складом, запасами боєприпасів, харчів і води. У результаті цих дій військові підрозділи, які в даний час потребують допомоги, буде повністю деблоковано та підсилено.

  Також у ході зустрічі присутні посадові особи Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України високо оцінили професіоналізм дій командира 72 окремої механізованої бригади полковника Андрія Грищенка, підлеглі якого виявляють героїзм та відвагу під час звільнення нашої землі від бандформувань.