• In English
 • Держінвестпроект підписав меморандум про співпрацю з ICC України
  опубліковано 16 липня 2014 року о 11:40

  15 липня у Києві Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України уклало меморандум про співпрацю з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC).

  Меморандум підписали Голова Держінвестпроекту Сергій Євтушенко та Президент Українського національного комітету МТП Володимир Щелкунов, — повідомляє прес-служба.

  «Ми готові плідно співпрацювати з ICC на шляху до залучення інвестицій. Міжнародна Торгова Палата має представництва у 92 країнах світу і стояла біля джерел створення правил гри в міжнародній торгівлі. Нам по дорозі з цією організацією. Зараз складно сказати, що інвестиційний клімат в Україні впевнено покращується, але ми абсолютно переконані, що Україна перебуває на правильному шляху», — зазначив Голова Держінвестпроекту.

  За його словами, українське національне представництво ICC буде долучене до розробки рішень Держінвестпроекту в рамках роботи Громадської ради, а також тісно співпрацювати із відомством у напрямі пошуку та супроводу інвесторів.

  У свою чергу  Володимир Щелкунов зазначив, що ICC супроводжувала інвестиційні проекти на рівні керівництва органів виконавчої влади областей. Тим не менше, як зазначив В.Щелкунов, співпраця з Держінвестпроектом дозволить здійснювати супровід більш великих інвестиційних проектів. Він додав, що для покращення інвестиційної діяльності ICC в рамках роботи з Держінвестпроектом зможе підключати представників ООН та європейської спільноти на рівні єврокомісаріату, а також опрацьовувати питання, пов’язані з міжнародними інвестиційними координаційними структурами. Крім того, за його словами, 7 років назад ICC створила в Україні Бюро протидії комерційним злочинам та недобросовісній конкуренції, яке діє на базі лондонського Бюро та має відповідні договори із Держфінмоніторингом. Бюро може стати додатковим стимулом щодо покращення інвестиційного клімату в Україні.