• In English
 • Міноборони: Поставлені в Україну зі США бронежилети під час випробувань показали відмінну протикульову стійкість
  опубліковано 16 липня 2014 року о 09:18

  Міністерство оборони України докладає максимальних зусиль для забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України засобами індивідуального захисту, у тому числі бронежилетами. Зважаючи на те, що виробничі потужності профільних українських підприємств не дозволяють одночасно забезпечити існуючі потреби Збройних Сил України у бронежилетах вітчизняного виробництва, забезпечення підрозділів засобами індивідуального захисту здійснюється у тому числі за рахунок допомоги іноземних партнерів.

  На початок липня поточного року в Україну зі США в рамках надання допомоги було поставлено 2000 бронежилетів «INTERCEPTOR».

  За інформацією Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України, на бронеелементах бронежилетів є маркування, які свідчать, що вони забезпечують балістичний захист (BALL PROTECTION) від кулі 7,62 мм М-80.

  Відповідно до «Акту натурних випробувань з оцінки балістичної стійкості дослідного зразка бронежилету «INTERCEPTOR» виробництва США» представлений зразок бронежилету показав відмінну протикульову стійкість при обстрілі з 7,62 мм автомату АКМ та 9 мм пістолету ПМ.