• In English
 • Ігор Швайка провів співбесіду з кандидатами на посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції
  опубліковано 15 липня 2014 року о 18:38

  15 липня у Міністерстві аграрної політики та продовольства розпочався перший тур відбору кандидатів на посаду заступника міністра з питань євроінтеграції. Всього було подано 19 заяв на заміщення посади заступника міністра з питань європейської інтеграції. На співбесіді були присутні 9 кандидатів, з якими була проведена ознайомча співбесіда з Ігорем Швайкою. Зокрема було проведено тестування кандидатів на знання англійської мови, а також опитування з євроінтеграційних питань.

  "Завдання, котре стоїть перед Мінагрополітики України в контексті європейської інтеграції, є максимально зрозумілим: ввести наш аграрний ринок до ЄС та ефективно інтегрувати його з уже існуючим ринком європейських країн. Для цього потрібно координувати та розуміти процес розробки та імплементації технічних регламентів, роботу департаментів міністерства та підвідомчих служб. Перспективи перед аграрним сектором величезні, але водночас це і відповідальність перед країною, адже саме на наших плечах лежить забезпечення розвитку країни та вихід в світові агро-лідери", - звернувся Міністр до кандидатів.

  Також Ігор Швайка зазначив, що ідея відкритих конкурсів на заміщення вакантних посад найближчим часом буде використовуватися в міністерстві і в часі прийому на роботу директорів департаментів.

  Наразі І тур відбору кандидатів на посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції триває. Не виключається можливість проведення співбесіди з іншими кандидатами, документи яких надійшли від КМУ.