• In English
 • До Дня українських миротворців відбулася відеоконференція з національними контингентами
  опубліковано 15 липня 2014 року о 17:58

  Сьогодні, 15 липня, з нагоди Дня українських миротворців в Головному командному центрі Збройних Сил України заступник Міністра оборони України Ігор Кабаненко провів сеанс відеоконференцзв’язку з командирами українських національних контингентів.

  Від імені керівництва обороннного відомства та Збройних Сил Ігор Кабаненко привітав з професійним святом та заслухав доповіді командирів 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго полковника Володимира Пастухова, 56 окремого вертолітного загону Місії ООН у Республіці Ліберія полковника Олександр Венгера та національного контингенту в Косово (Республіка Сербія) майора Володимира Горбатюка.

  Більше 700 військовослужбовців ЗС Ураїни беруть участь у понад 10 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки під проводом ООН, НАТО та у складі спільних миротворчих сил.

  «Українські миротворці успішно виконують поставлені перед ними завдання», – зазначив Ігор Кабаненко.

  За словами заступника Міністра оборони, хлопці звичайно переживають щодо ситуації яка відбувається в Україні. Вони тримають зв’язок і всіляко підтримують військовослужбовців, які виконують завдання в АТО.

  «Окрім безпосереднього виконання завдань у складі контингентів, наші військовослужбовці набувають цінного бойового досвіду, навичок застосування озброєння та військової техніки. І те, що там знаходяться наші військовослужбовці – це свідчення того, що Україна дотримувалася і дотримуватиметься всіх міжнародних зобов’язань, в тому числі і в кризових регіонах, регіонах “гарячих точок”, – наголосив Ігор Кабаненко.

  Він по-батьківськи заспокоїв хлопців, які знаходяться далеко за кордонами нашої держави у час, коли їхні однополчани беруть участь у кровопролитних боях під час  АТО.

  «Сьогодні військовослужбовці Збройних Сил України безпосередньо в районі виконання завдань антитерористичної операції масово демонструють приклади мужності, героїзму та відваги. Вони створюють умови для стабільності у регіоні. Без стабільності, без миру неможливий розвиток. Це найголовніше на чому сьогодні зосереджені зусилля наших військових», – зазначив Ігор Кабаненко під час відеоконференції з командирами українських національних контингентів.

  До Дня українських миротворців з метою вшанування мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі українських національних контингентів у військових частинах, організаціях та установах Збройних Сил України відбулися урочисті заходи з вшанування військовослужбовців та працівників ЗС України, які брали участь у складі українських національних контингентів.