• In English
  • Мінагрополітики, на прохання бізнесу, усуває зайві перевірки
    опубліковано 15 липня 2014 року о 17:13

    14 липня Мінагрополітики України надіслало до МВС лист (№37-15-10/10371), яким відкликається «План спільних дій між Міністерством аграрної політики та продовольства і Міністерством внутрішніх справ під час вжиття заходів з попереджень, викриття та припинення протиправних дій на ринку обігу засобів захисту рослин» від 18.07.2013 року як такого, що втратив свою актуальність.

    1 липня 2014 року відбулося позачергове засідання робочої групи з питань удосконалення законодавчої бази у сфері захисту рослин, скликане на прохання представників бізнесу у зв’язку з відновленням тотальних перевірок та безпідставним вимаганням документів. Засідання відбулося під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Дикуна А.Є. На засіданні були присутні представники Мінагрополітики України, Держветфітослужби, Мінприроди та бізнесу.

    Після розгляду фактів, що слугували підставою для позачергового засідання, та обговорення ситуації, що склалася на ринку і повторює минулорічний сценарій було прийнято рішення відкликати «План спільних дій між Міністерством аграрної політики та продовольства і Міністерством внутрішніх справ під час вжиття заходів з попереджень, викриття та припинення протиправних дій на ринку обігу засобів захисту рослин» від 18.07.2013 року.