• In English
 • У Держархбудінспекції підбили підсумки роботи за перше півріччя 2014 року
  опубліковано 15 липня 2014 року о 16:59

  15 липня відбулася виробнича нарада за підсумком роботи Державної архітектурно-будівельної інспекції за перше півріччя 2014 р. В нараді взяли участь керівники центрального апарату ДАБІ та очільники регіональних інспекцій.

  Голова Держархбудінспекції Максим Мартинюк акцентував увагу на змінах, які відбуваються та очікуються в роботі установи.

  «Найголовніший пріоритет інспекції – надання громадянам якісних, доступних послуг. Тому для нас важлива безпосередня робота з людьми. Так, в усіх обласних центрах має бути налагоджена система фахового консультування громадян щодо отримання дозвільної документації. Керівники ІДАБК та їх заступники мають мінімум раз в тиждень проводити особистий прийом громадян», - наголосив голова ДАБІ України.

  Начальники управлінь Держархбудінспекції доповіли про кількісні показники роботи інспекції.  Зокрема, вони повідомили, що за перше півріччя 2014 р. службовці провели 1546 планових та 19432 позапланові перевірки. За результатами позапланових перевірок стягнено штрафів на суму 76 млн. грн. За звітний період більше 49 тис. об’єктів будівництва отримали право на виконання будівельних робіт. За той же час - 33,4 тис. об’єктів були прийняті в експлуатацію. У першому півріччі 2014 р. видано 1630 ліцензій на діяльність у сфері будівництва. 37% з них – у м. Києві. За той же час ДАБІ України та регіональним інспекціям вдалося виграти 836 судових справ.

  Також присутні обговорили поточні питання пов’язаних з діяльністю в сфері архітектурно-будівельного контролю. Голова ДАБІ України Маским Мартинюк дав низку доручень щодо удосконалення роботи інспекцій на місцях та центрального апарату Держархбудінспекції.