• In English
 • Перший заступник Міністра закордонних справ України зустрілася з делегацією сенаторів парламенту Іспанії
  опубліковано 15 липня 2014 року о 10:46

  14 липня Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко зустрілася з делегацією сенаторів парламенту Іспанії на чолі з Головою Комісії з питань юстиції  Хоакіном Раміресом.

  Під час зустрічі іспанську делегацію було поінформовано про загострення безпекової ситуації на сході України внаслідок збільшення випадків проникнення через українсько-російський кордон на територію України важкої бронетехніки і найманців.

  Українська сторона також акцентувала увагу на завданнях Уряду щодо відновлення зруйнованої інфраструктури на Донбасі та соціальної підтримки громадян, які були змушені залишити свої домівки. Було поінформовано про зусилля, що вживаються МЗС з метою звільнення Н.Савченко та О.Сенцова, які були незаконно вивезені до РФ.

  Окрему увагу було приділено перебігу конституційної реформи, важливою складовою якої є розширення прав регіонів.

  Сторони також обмінялися думками щодо можливих результатів обговорення «українського питання» на засіданні Європейської Ради 16 липня ц.р.

  Зі свого боку іспанські сенатори запевнили у підтримці Іспанією зусиль Уряду України у проведенні реформ і висловили готовність надати сприяння у реформуванні правової системи і поділитися власним досвідом конституційної реформи.