• In English
  • Миколаївщина відправила гуманітарну допомогу до зони проведення АТО
    опубліковано 15 липня 2014 року о 10:09

    14 липня під патронатом Миколаївської облдержадміністрації рятувальники Миколаївщини спільно з громадою відправили гуманітарну допомогу, призначену для людей, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. Це стало можливим завдяки небайдужим мешканцям нашого регіону, підприємцям, які підтримали ініціативу і надали свою продукцію для відправки жителям міста Краматорськ Донецької області, які опинились у скрутних обставинах.

    Голова Миколаївської ОДА Микола Романчук взяв це питання під особистий контроль, а організаційні моменти були покладені на Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.

    У супроводі машини служби безпеки дорожнього руху Головного управління ДСНС України у Миколаївській області великовантажний автомобіль Служби із продуктовими наборами відправився до м. Краматорськ. Підприємства області, які  долучились до цієї гуманної справи виділили для допомоги продукти власного виробництва: цукор, олію, крупи, макарони, муку, сир, соки, мінеральну воду, згущене молоко, консервовані овочі.