• In English
 • Євген Нищук перебуває з робочою поїздкою на Івано-Франківщині
  опубліковано 14 липня 2014 року о 15:40

  Міністр культури Євген Нищук під час робочої поїздки до Івано-Франківської області зустрівся з Головою обласної державної адміністрації Андрієм Троценком та начальником управління культури, національностей та релігій області Володимиром Федораком.

  Предметом зустрічі стало обговорений стану об'єктів культури  Івано-Франківщини. Зокрема, піднято питання утримання Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка, що перебуває у складному технічному стані та потребує проведення невідкладних ремонтних робіт.

  Розглядалось ряд організаційних питань щодо проведення Всеукраїнської патріаршої прощі у с. Крилос, Галицького району Івано-Франківської області 3 серпня цього року,  а також  перспективи проведення у області фестивалю героїко-патріотичної пісні, що, на думку культурних діячів області, може підвищити бойовий дух українців у непростий для держави час.

  Також були підняті питання щодо необхідності підтримки військових, що перебувають на Сході України. Так, в обласному управлінні культури національностей та релігій повідомили,  що  вже зібрали та перерахували 1 млн. 400 тисяч на потреби ЗСУ, а за кошти державних службовців Івано-Франківщини придбано 2 тепловізори для військових.