• In English
 • Землевпорядники Черкащини визначили 208 земельних масивів для надання військовослужбовцям, які беруть участь у АТО
  опубліковано 11 липня 2014 року о 15:03

  Землевпорядники Черкаської області на виконання ініціативи Голови Державного агентства земельних ресурсів України Сергія Рудика визначили 208 земельних масивів загальною площею 2113 га із земель запасу державної власності для надання військовослужбовцям, які приймають участь у проведенні АТО на сході України, та членам родин загиблих захисників Вітчизни. Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держземагентства у області Дмитро Мироненко під час брифінгу.

  «Усі військовослужбовці, які беруть участь в антитерористичній операції, можуть стати власниками земельних ділянок площею від 12 соток до 2 га різного цільового призначення. Для цього вони мають звернутися до Головного управління Держземагентства у області з документом, що посвідчує їх участь у АТО», – поінформував Дмитро Мироненко.

  Також керівник землевпорядної служби додав, що списки учасників бойових дій та можливих претендентів на отримання землі будуть постійно змінюватися, адже антитерористична операція триває, як і ротація військовослужбовців. Остаточні дані щодо учасників АТО будуть сформовані після закінчення операції та повернення військовослужбовців. На разі, за попередніми даними, участь в АТО приймають 553 військовослужбовці з Черкащини.

  Дмитро Мироненко поставив завдання фахівцям органів земельних ресурсів області у найкоротші терміни надати всіляку допомогу військовослужбовцям у оформленні документів на землю.

  Крім того, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держземагентства довів до відома колег, що у разі виявлення недоліків та фактів зволікань у діяльності працівників Держземагентства у області будуть вжиті жорсткі заходи реагування щодо унеможливлення таких дій у подальшому, а винних осіб буде притягнуто до відповідальності.