• In English
 • На Вінниччині започатковано партнерський формат співпраці обласної влади та банківських установ
  опубліковано 11 липня 2014 року о 10:33

  Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник зустрівся з керівниками усіх банківських установ Вінниччини. Нарада з представниками банківських установ області відбулась 10 липня в облдержадміністрації.

  За словами начальника Управління Національного банку України у Вінницькій області Анатолія Педоренка, це перша за всю історію області зустріч банкірів з головою ОДА саме в такому партнерському та продуктивному форматі.

  За словами голови Анатолія Олійника, банкіри – це сучасні та ефективні менеджери, які здатні генерувати нові креативні ідеї. Саме інноваційного та нестандартного підходу до вирішення нагальних проблем суспільства зазвичай бракує місцевим органам виконавчої влади.

  Керівник області окреслив пріоритетний напрямок, над розвитком якого обласна влада прагне працювати спільно з банківськими установами Вінниччини, – це інвестиційна діяльність.

  Голова обласної державної адміністрації запропонував створити Експертну раду при ОДА як робочий орган, метою якого стане координація спільної діяльності влади і представників банківських установ з усіх вищезазначених питань. До складу експертної ради керівник області запропонував включити представників двох державних банків, чотирьох комерційних та представника Національного банку України.

  Водночас Анатолій Олійник висловив переконання, що започаткована зустріч дасть можливість наповнити змістом формулу співпраці влади і представників банківських установ щодо розвитку інвестиційної привабливості Вінниччини та пошуку відповідей на нові виклики сьогодення.

  Окрім того, голова облдержадміністрації особисто запросив представників банківських установ області взяти участь в Міжнародному інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес в центрі України», проведення якого планується в м. Вінниця 21-23 серпня цього року.