• In English
 • Велика Британія підтримує Україну на шляху євроінтеграції
  опубліковано 10 липня 2014 року о 19:06

  Велика Британія готова надавати всебічну допомогу Україні для її євроінтеграції.  Про це йшлося на зустрічі Міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремети з Міністром Великої Британії у справах Європи Девідом Лідінгтоном.

  «Ми готові допомагати та підтримувати вас. Ми готові надати всебічну допомогу і будемо підтримувати ваші зусилля щодо максимального використання тих можливостей, зокрема, у торгівлі, які відкрилися перед Україною у зв’язку із підписанням Угоди про асоціацію», - сказав Девід Лідінгтон.

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України розповів про завдання Уряду України, серед яких, поліпшення ділового та інвестиційного клімату, розвиток підприємництва. Павло Шеремета запевнив, що українська влада послідовно вживає кроки для того, щоб якомога швидше відбувся процес адаптації українських стандартів під європейські, оскільки це одна з основних умов до просування українських товарів на європейські ринки та створення належного бізнес-клімату в країні.

  «Серед завдань, які стоять на порядку денному – подолання корупції в країні, децентралізація та демонополізація національної економіки. Є напрацювання і в цьому напрямку», - додав Міністр.  

  Сторони також обговорили можливості створення  дорожньої карти реалізації реформ в Україні, яка б стала у нагоді для потенційних країн-спонсорів та міжнародних фінансових організацій, що готові надавати Україні допомогу.