• In English
 • Володимир Гройсман представив колективу Нацагентства з питань державної служби новопризначеного керівника
  опубліковано 10 липня 2014 року о 13:29

  Найближчим часом необхідно направити на розгляд Уряду концепцію реформування державної служби і визначити, яким саме шляхом необхідно розвивати держслужбу.   Про це сказав Віце-прем’єр-міністрМіністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман. Сьогодні він представив колективу Національного агентства України з питань державної служби новопризначеного Урядом керівника Агентства Костянтина Ващенка.

  «Це людина, яка має дуже великий досвід роботи, якій вдалося зберегти свої сучасні погляди на те, як потрібно розвиватись країні», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

  Він закликав колектив Нацагентства працювати злагоджено, а головне – на результат.

  «Яку б систему управління державою ми не створили, дуже важливо, яким буде персонал по управлінню цією державою. Якщо хтось скаже, що це залежить від міністрів, я відповім, що це не так. Звісно, міністрце політична особа, яка визначає пріоритетний напрямок. Але все залежить від рядового державного службовцяВірю в те, що ви зможете змінити цю ситуацію в кращий бік. Я гарантую вам повну підтримку. Цього від вас очікує і Президент України, і Прем’єр-міністр. Ми маємо почати врешті-решт не говорити про реформування, а провести якісні людські, нормальні реформи в країні, де нормально буде жити людина. Без вас це не відбудеться», - сказав Володимир Гройсман.  

  Він побажав колективу Нацагентства стати  кращим взірцем для інших органів влади.