• In English
 • Аграрії продовжують надавати гуманітарну допомогу
  опубліковано 10 липня 2014 року о 12:25

  Починаючи з 6 липня в постраждалі від терористів регіони надсилаються гуманітарні вантажі. Перший вантаж, вагою в 4,5 тонни надійшов до міста Сватове (хліб, крупи, масло). Кожного дня до Святогірська та Слов‘янська надходять вантажі (до 20 тонн) з різних регіонів від представників Всеукраїнської аграрної ради, які першими відгукнулися на заклик Мінагрополітики безкоштовно допомогти харчами.

  Вантажі надходять від аграріїв всіх регіонів України. Гуманітарна допомога складається з борошна, цукру, круп, макаронних виробів, хлібобулочних виробів, картоплі та овочів, консервів м‘ясних, рибних та овочевих, олії, масла вершкового тощо. Зокрема, тільки 9-10 липня відправлено з Житомирської області майже 32 тонни продовольчих товарів, з Вінницької – 26 тонн, з Рівненської – 5,65 тонн.

  Нагадаємо , що 7 липня, Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка підписав наказ про створення робочої групи із забезпечення продуктами харчування Донецької та Луганської області. Діяльність робочої групи спрямована на координацію забезпечення продовольством мешканців регіонів, постраждалих внаслідок діяльності терористичних груп.

  До складу робочої групи ввійшли директори департаменту продовольства, землеробства, тваринництва, фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку, а також голова ПАТ «Аграрний фонд» та «Державна продовольчо-зернова корпорація України».