• In English
 • Держспецтрансслужбі Міністерства інфраструктури доручено провести розмінування окремих транспортно-дорожніх об'єктів
  опубліковано 10 липня 2014 року о 10:28

  Міністр інфраструктури України Максим Бурбак доручив Державній спеціальній службі транспорту провести роботи з розмінування об’єктів транспортної галузі.

  Максим Бурбак відвідав 8 липня території, звільнені від бойовиків у ході антитерористичної операції. Зокрема Міністр проінспектував інфраструктурні об’єкти у Слов’янську.

  «Відновлення повноцінної роботи залізничної та автомобільної галузі на цих територіях ускладнюється, бо через мінування ремонтні бригади не можуть приступити до роботи. Відтак, ми підключатимемо свої силисаперів державної спеціальної служби транспорту», - зазначив Міністр інфраструктури.

  Він також відзначив, що після перевірки безпечності колійного господарства зі звільненими містами відразу було поновлено залізничне пасажирське сполучення – до станції Слов’янськ із Харкова прибув перший пасажирський поїзд.  Відсьогодні цей поїзд - № 6289/6290 сполученням Харків-ПасажирськийЛозоваСлов’янськЛозоваХарків-Пасажирський - курсуватиме щодня. І надалі рух поїздів до Донбасу поступово відновлюватиметься.

  Також у Слов’янську відновили роботу більшість поштових відділень.

  За словами Максима Бурбака, наразі немає повної інформації про всі пошкоджені об’єкти інфраструктури. Міністр зазначив, що за попередніми даними облавтодору, збитки, завдані дорожньому господарству Донбасу, сягають півмільярда гривень.

  «Завдані збитки та кошти, необхідні на відновлення об’єктів інфраструктури, ще уточнюються, але за ходом ремонтних робіт та витратами матеріалів здійснюватиметься ретельний контроль», - підкреслив Міністр інфраструктури. Він наголосив, що і надалі особисто інспектуватиме хід відновлювальних робіт транспортників на звільнених територіях.