• In English
 • Міжвідомча комісія обговорила пропозиції щодо встановлення режиму еколого-репродукційного попуску в пониззі Дністра
  опубліковано 09 липня 2014 року о 14:21

  7 квітня 2014 року у Держводагентстві відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питання розгляду пропозицій щодо встановлення режиму еколого-репродукційного попуску в пониззя р. Дністер в умовах водності, що нижче за норму.

  У засіданні взяли участь представники Держводагентства, Мінприроди, Держекоінспекції, НЕК «Укренерго», ПАТ «Укргідроенерго», Укргідрометцентру, Держрибагентства, Дністровсько-Прутського БУВР, Одеського облводресурсів, Інституту гідробіології НАНУ.

  За довгостроковим прогнозом Укргідрометцентру, середній за квітень 2014 року приплив води до Дністровського водосховища передбачається у межах 250-350 м3/с, що за серединою інтервалу відповідає 60% норми та 74% забезпеченості.

  Розглянувши пропозиції заінтересованих організацій та установ, Міжвідомчою комісією запропоновано розпочати екологічний попуск з Дністровського водосховища орієнтовно 11 квітня, за умови досягнення оптимального температурного режиму.

  Запланований обсяг скиду з Дністровського водосховища дозволить покращити екологічний стан дністровських плавнів та сприятиме їх обводненню в умовах низької водності.