• In English
 • Мінмолодьспорту високо цінує допомогу ООН щодо організації спільних заходів і проектів у сфері молоді
  опубліковано 09 липня 2014 року о 09:56

  "Ми високо цінуємо досвід та допомогу, яку надають структури ООН в діяльності Міністерства", - на цьому наголосив Перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк під час прес-конференції: «Молодь+Майбутнє=Україна. Проблеми реалізації молодіжної політики в Україні».

  На думку Андрія Вишняка, створення та діяльність Робочої групи ООН з питань молоді, яка наразі очолюється представником Фонду народонаселення ООН в Україні пані Нузхат Есан, сприяє консолідації зусиль задля досягнення кращого результату та організації спільних заходів і проектів у сфері молоді.

  У рамках співпраці вже досягнуто домовленостей щодо фінансової та організаційної підтримки Фонду у проведенні 29 липня цього року в Києві Всеукраїнського форуму «Трансформація державної молодіжної політики: Перспектива-2012».

  Андрій Вишняк повідомив, що під час Форуму буде презентовано проект Концепції державної цільової соціальної програми молодіжної політики на період до 2020 року. В заході планується взяти участь понад 200 учасників – представників центральних органів виконавчої влади, міжнародних організацій, фондів, посольств, громадських молодіжних організацій, регіональних та обласних управлінь з питань молоді.