• In English
 • Мінкультури взяло участь у міжнародній конференції щодо ролі цифрових технологій у розвитку культурних інституцій
  опубліковано 09 липня 2014 року о 09:33

  Міністерство культури України взяло участь у міжнародній конференції на тему: «Перша платформа для обговорень питань культури і цифрових технологій». Захід, в рамках головування Азербайджану в Комітеті міністрів Ради Європи пройшов у м. Баку.  

  Конференція пройшла під девізом «Створення сприятливого середовища для цифрової культури і розширення можливостей громадян» і була організована за підтримки Директорату з питань демократичного врядування ІІ Генерального директорату Ради Європи.

  Серед запрошених - члени Комітету Ради Європи з питань культури, спадщини та ландшафту (CDCPP), представники урядових структур з кожної країни-сторони Європейської культурної конвенції, міжнародних організацій, культурних інституцій, а також науковці, які досліджують цю проблематику.

  Під час конференції учасники обговорили виклики і можливості нової доби цифрових технологій в контексті питання культури, спадщини і творчості. Окрема увага була приділена позитивній ролі нових технологій для розвитку культурних інституцій, збереження культурної спадщини, розвитку культурних індустрій, реалізації демократичних ідеалів вільного доступу усіх людей до інформації і культури. Водночас розглянули такі актуальні проблеми, як захист авторського права, подолання прірви між цифровими і до-цифровими формами культурного самовираження, підвищення рівня знань населення, пов’язаних  з новими технологіями.

  За підсумками зустрічі були окреслені пріоритетні напрямки управління культурою за доби цифрових технологій.