• In English
  • Міністр закордонних справ провів переговори зі своєю італійською колегою
    опубліковано 08 липня 2014 року о 16:00

    8 липня ц.р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів переговори з Міністром закордонних справ Італійської Республіки Федерікою Моґеріні.

    Глава МЗС України підкреслив важливість першого візиту Глави МЗС Італії, яка з 1 липня ц.р. перебрала головування в Раді Європейського Союзу, саме до України, що свідчить про пріоритетність нашої держави для Італійського головування. У цьому зв’язку П.Моґеріні запевнила співрозмовника у сприянні з боку Італії щодо пошуку шляхів врегулювання ситуації в Україні у контексті виконання мирного плану Президента України, імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, лібералізації візового режиму, а також інших важливих питань порядку денного Україна-ЄС. В якості інструменту поглиблення відносин між Україною та ЄС під час Італійського головування було запропоновано підтримувати постійний зв’язок між Україною та Радою ЄС у закордонних справах.

    Були також обговорені важливі питання двостороннього порядку денного. Співрозмовники констатували суттєву активізацію двостороннього політичного діалогу, а також погодили спільні кроки, спрямовані на інтенсифікацію торговельно-економічного співробітництва між двома країнами та розвиток договірно-правової бази двосторонніх відносин.