• In English
 • За час АТО з Харкова до зони бойових дій направлено майже 7 тисяч тонн тилового майна
  опубліковано 08 липня 2014 року о 11:45

  Питанням матеріально-технічного забезпечення армійських частин і підрозділів, які беруть участь проведені антитерористичної операції, займаються фахівці Об’єднаного центру забезпечення Тилу Збройних Сил України, що у Харкові.

  «Ми забезпечуємо камуфляжами, харчами та паливом військові колективи, що розташовані у сімох областях. Та головне завдання, яке сьогодні покладається на моїх підлеглих, полягає в задоволенні тилових потреб в зоні АТО. Паливо для танків і БМД, харчові продукти, камуфляжі, бронежилети та інші матеріальні цінності ми цілодобово відправляємо на Донбас», – пояснив командир ОЦЗ підполковник Юрій Середа.

  За словами командування тилової установи, за увесь час проведення АТО з Харкова до місць ведення бойових дій направлено майна загальної вагою 6,750 тисяч тонн. Серед відправлених на Донбас речей було: понад 5 560 бронежилетів, 4 400 спальних мішків та майже 195 тисяч сухих пайків і разових раціонів.

  «Тилове майно для потреб армії надходить централізовано і від благодійних організацій. Іноді ящики з машин, які прибули до центру, ми перевантажуємо до своїх автомобілів і одразу ж направляємо на схід», – пояснив заступник командира ОЦЗ підполковник Андрій Крохмаль.