• In English
 • Людмила Денісова: Жителі Краматорська та Слов'янська Донецької області отримають належні їм виплати
  опубліковано 07 липня 2014 року о 17:18

  У містах Краматорськ та Слов’янськ Донецької області практично відновлено роботу органів Пенсійного Фонду та Фонду соцстрахування на випадок безробіття . Про це під час брифінгу заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова. Вона підкреслила, що управління соціального захисту населення також готуються обслуговувати громадян, які будуть повертатися до рідних міст.

  Водночас, Міністр повідомила, що на сьогодні все ще існують проблеми з відновленням роботи Фондів соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та з тимчасової втрати працездатності. Вона висловила впевненість, що вже 8 липня ці установи так само почнуть працювати.

  „На сьогодні потреба міст Краматорськ та Слов’янськ Донецької області у фінансуванні соціальних виплат становить 251 млн. грн. При цьому, станом на 6 липня, 57 млн. грн. коштів, необхідних на здійснення виплат пенсій жителям цих міст за 7 днів липня, вже перераховано. 80% пенсіонерів отримають пенсійні виплати через банки, інші – через поштові відділення”, – сказала Людмила Денісова.

  Вона наголосила, що Уряд робить все можливо, аби кожен мешканець Краматорська та Слов’янська отримав належні їм виплати.