• In English
 • МВС: У Краматорську виявлено велику кількість боєприпасів
  опубліковано 07 липня 2014 року о 12:32

  Бійці Нацгвардії під час подворового обходу помешкань громадян виявили значну кількість боєприпасів, про це заявив командувач Нацгвардії Степан Полторак, який наразі перебуває в зоні проведення АТО.

  «Після того, як українські сили звільнили Слов'янськ та Краматорськ, Президентом було поставлено завдання ретельно перевірити всі підвали і місця, де можуть бути вибухонебезпечні речовини, міни. Їх багато в містах - коли злочинці йшли, вони кидали зброю і залишали міни, що становить велику небезпеку для дітей, які виходять зараз на вулицю, і батьків, які гуляють з дітьми, - сказав Степан Полторак

  Командувач повідомив, що в кожному населеному пункті, в який входять частини АТО проводиться ретельний подворовий обхід фахівцями з розмінування та іншими співробітниками нацгвардію і МВС, перевіряється наявність небезпечних предметів, боєприпасів, мін, отруйних речовин.

  Крім того, з місцевими жителями проводяться бесіди, їм пояснюють правила поведінки в умовах небезпеки, просять уважно стежити за дітьми, не дозволяти їм грати на вулиці і в кинутих будівлях, бути пильними при відвідуванні громадських місць, де можуть бути розташовані міни і розтяжки.