• In English
 • Залізничники відновлюють рух поїздів до станцій Слов'янськ та Красний Лиман
  опубліковано 06 липня 2014 року о 20:11

  Залізничники роблять все можливе щоб вже завтра запустити рух поїздів до станцій Слов’янськ та Красний Лиман Донецької залізниці, який було перервано через бойові дії. Про це повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Віталій Жураківський.

  Наразі, колійники, електрики та зв’язківці працюють над відновленням пошкодженої контактної мережі, колій та обладнання ділянок Донецької залізниці.

  За словами Віталія Жураківського вже завтра, сьомого липня, планується запустити рух електропоїздів між станціями Харків – Букіно – Красний Лиман та Слов’янськ – Лозова.

  Раніше, на початку травня повідомлялося про зміни в русі приміських та міжрегіональних поїздів  по Донецькій та Південній залізницях. Тоді залізниця відмінила до стабілізації ситуації курсування 29 приміських поїздів на Донецькій залізниці та 4 – на Південній залізниці. Окрім цього, було обмежено маршрути 9 приміських поїздів по Донецькій залізниці та 10 – по Південній залізниці.

  Окрім того,  було змінено маршрут курсування 17 парам пасажирських поїздів на перегонах Слов’янськ – Шпичкине та Красний Лиман – Форпостна. До стабілізації ситуації вони курсували через ділянку Красноармійськ – Павлоград – Лозова.